Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#919
Stary 14.11.2010, 13:58
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Jak sobie tu czytam, jacy to dziennikarze Canal+ nieobiektywni, to się trochę pod nosem uśmiecham na takie komentarze, bo w sumie mało to istotne, i niezbyt rzucające się w oczy i zalatujące paranoją.

Aż tu oglądam dzisiejszą Ligę+ i czekam na komentarz do wczorajszego meczu Wisła - Legia i zgadnijcie na co się doczekalem?

"W zasadzie to Legia grałą lepiej, znakomicie taktycznie, była super zmotywowana i świetnie ustawiona i w sumie to Wisła wygrała bo miała kilka dobrych momentów" Wieszczycki rozrysowywał na ekranie jak to znakomicie broniła się Legia - jakby kurva zapomniał, że dostała wpie...dol 0:4 Mówie wam, czeski film i Monty Python w jednym .
Jutro zaproszony do studia Ariel Borysiuk, który znakomicie gra w ostatnich meczach a Wisła.... Wisła miała "momenty" i musi dużo pracować, bo jedna jaskółka wiosny nie czyni. Materiał filmowy zmontowany na zasadzie: wypowiedź Skorży "przegraliśmy za wysoko, mieliśmy tyle samo sytuacji" wypowiedź Rybusa " Wiśle wpadało wszystko" i filmiki w parach - bramka Wisły contra zmarnowana sytuacja Legii.

Naprawdę jestem odporny na takie rzeczy, Canal+ uważam ogólnie za bezstronny, ale dawno nie widziałem takiego gównianego, nieobiektywnego materiału. Byłoby śmieszne, gdyby nie było żałosne.


Więc jakby ktoś nie wiedział - Legia zagrała wyśmietnite zawody, a Wisła wygrała szczęśliwie
Też miałem niezły ubaw jak to oglądałem - "niezawodny" Wieszczycki

Po prostu alternatywny świat.....
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując