Niemogesiezarejestrowac napisał(a):

|
Mi też kolega mówił , że coś się działo na G4
|
Cos sie napewno dzialo i nie byla to walka o pilke

Nie mam pojecia o co chodzilo ale bylo widac jak ludzie przeskakiwali przez pleksi z mlyna na sektor obok i ktos tam dostal reprymende ale za co ? jaka ? nie mam pojecia.