Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#918
Stary 14.11.2010, 13:41
Niemogesiezarejestrowac napisał(a):Wyświetl post
Mi też kolega mówił , że coś się działo na G4
Cos sie napewno dzialo i nie byla to walka o pilke Nie mam pojecia o co chodzilo ale bylo widac jak ludzie przeskakiwali przez pleksi z mlyna na sektor obok i ktos tam dostal reprymende ale za co ? jaka ? nie mam pojecia.
Odpowiedz cytując