Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#913
Stary 14.11.2010, 12:51
WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):Wyświetl post
-a no i Wilk za wypowiedzi po meczowe, mozna by go podstawiac pod kamera po każdym meczu bo naprawdę potrafi się chłopak sensownie i mądrze wypowiedziec.
Można gdzieś w internecie zobaczyć wypowiedź po piątkowym meczu?
Odpowiedz cytując