Wyświetl pojedynczy post
philips kr
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: BN South

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#912
Stary 14.11.2010, 12:41
Chyba najlepszy mecz w wykonaniu Wisły w obecnym sezonie.Co prawda oglądałem w tv jednak czuć było niesamowity doping i atmosferę na R22.Legia coś tam szarpała jednak to Wisła była zespołem dyktujacym grę.
Karny troche dyskusyjny ( w sumie bramkarz wybił piłkę) ale taka jest piłka i sędziowanie ,na bank nie było wcześniejszego spalonego.Mam nadzieję ,że w końcu Wisła się otrząśnie z tego wcześniejszego marazmu i zacznie liczyć w walce o majstra. Obietnice Majchera o oddaniu trybun jak zwykle bez pokrycia,ale po tym człowieku chyba każdy sie tego spodziewał więc dalszy komentarz zbyteczny....
Ostatnio edytowane przez philips kr : 14.11.2010 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując