Tabela wyglada zajebiscie

Dojdzie pewnie do tego ze do utrzymania ( pomijajac daremna Cracovie ) bedzie potrzeba tyle punktow, ile w poprzednich latach do zajecia miejsca w pierwszej 8-6
Wszyscy z wszystkimi moga wygrac i przegrac. To jest totalna komedia

Najlepsze jednak bedzie to, co zobaczymy w pucharach za rok...wtedy ci ktorzy uwazaja ze liga sie wyrownala ( in plus ) zobacza jak bardzo sie mylili
