Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6200
Stary 14.11.2010, 12:14
Tabela wyglada zajebiscie Dojdzie pewnie do tego ze do utrzymania ( pomijajac daremna Cracovie ) bedzie potrzeba tyle punktow, ile w poprzednich latach do zajecia miejsca w pierwszej 8-6

Wszyscy z wszystkimi moga wygrac i przegrac. To jest totalna komedia Najlepsze jednak bedzie to, co zobaczymy w pucharach za rok...wtedy ci ktorzy uwazaja ze liga sie wyrownala ( in plus ) zobacza jak bardzo sie mylili


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując