PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Fatalna pierwsza połowa w naszym wykonaniu, bardzo dobra druga. Sobiech zdobył już szóstego gola w tym sezonie. Spłaca się
|
A kto wam zabrał 2 punkty w POZnaniu? Strzelanie Ruchowi, który teraz dołuje to jednak troszkę inny poziom.
Co do szans Pasów w związku z ew. poszerzeniem ligi... To chyba nierealne. Więcej klubów = mniej kasy od łebka. Czy nie jest tak, że za poszerzenie ligi muszą się zgodzić wszystkie kluby?
Jeśli tak, nie wyobrażam sobie byśmy my pozwolili Pasom na pozostanie w lidze. Nie w taki sposób!