Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6198
Stary 14.11.2010, 12:08
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Fatalna pierwsza połowa w naszym wykonaniu, bardzo dobra druga. Sobiech zdobył już szóstego gola w tym sezonie. Spłaca się
A kto wam zabrał 2 punkty w POZnaniu? Strzelanie Ruchowi, który teraz dołuje to jednak troszkę inny poziom.

Co do szans Pasów w związku z ew. poszerzeniem ligi... To chyba nierealne. Więcej klubów = mniej kasy od łebka. Czy nie jest tak, że za poszerzenie ligi muszą się zgodzić wszystkie kluby?

Jeśli tak, nie wyobrażam sobie byśmy my pozwolili Pasom na pozostanie w lidze. Nie w taki sposób!
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując