bercik860 napisał(a):

Co do Kirma i Małeckiego to odnosze wrażenie że za bardzo indywidualnie starają się rozegrać niektóre akcje.
Chociaż i tak patrząc potem przez pryzmat całego spotkania to jakoś tych błędów nie widać.
|
ja na przykład wymagam tego od zawodników grających na skrzydle by sporą część akcji grali indywidualnie ponieważ przy normalnym ustawieniu oni mają 1 na 1 i mogą zrobić przewage.
Najlepszy przykład Cikosa który wpadł w pole karne i naprawde nie wiele brakowało by stworzył akcje meczu.
A po drugie gdy straci się piłkę na skrzydle to jest najmniejsza szansa na kontre.