Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8318
Stary 14.11.2010, 10:50
bercik860 napisał(a):Wyświetl post
Co do Kirma i Małeckiego to odnosze wrażenie że za bardzo indywidualnie starają się rozegrać niektóre akcje.
Chociaż i tak patrząc potem przez pryzmat całego spotkania to jakoś tych błędów nie widać.
ja na przykład wymagam tego od zawodników grających na skrzydle by sporą część akcji grali indywidualnie ponieważ przy normalnym ustawieniu oni mają 1 na 1 i mogą zrobić przewage.
Najlepszy przykład Cikosa który wpadł w pole karne i naprawde nie wiele brakowało by stworzył akcje meczu.

A po drugie gdy straci się piłkę na skrzydle to jest najmniejsza szansa na kontre.
Odpowiedz cytując