Temat
:
UFC, MMA, K-1 i inne
Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3
Offline
#
776
14.11.2010, 10:37
Hudy
napisał(a):
13 listopada walczy Krzysztof Soszyński na słynnej gali UFC wyjątkowo u naszych niemieckich sąsiadów w Oberhausen.
Bilety:
http://www.eventim.de/ufc-122-the-ul...from=erdetaila
kolejna nudna gala, widać jak UFC traktuje gale poza usa..
zawiodłem się na marquardzie... szkoda ale sam jest sobie winien.
jedyny plus to wygrana Krzyśka choć tez walka nie za ciekawa.
I
TSW Fanatyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSW Fanatyk
Znajdź inne posty napisane przez TSW Fanatyk