Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
h3po4
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: PB
Offline
#
19199
14.11.2010, 09:44
nero
napisał(a):
Panowie, przyznaje bez bicia - temat szampanów jest mi obcy.
Chciałem sobie na Sylwestra kupić jakiś konkretny szampan (nie syf z marketu za 20 złotych
)
Co możecie polecić? z jakich nazw szukać?
Mile widziane nazwy szampanów "markowych" (tak jak w świecie ciuchów jest adidas, nike, puma, reebok, umbro irp.)
Z góry dziękuje
Te pierwsze za 20 zł to nie szampany tylko Wina musujące
Szampany są tylko z Szampanii
I są bardzo drogie ;P
Nie lepiej kupić "szampana" z ruską etykietką ?
Będzie taniej
Być okrutny i odważny
Zmienić dolę swą przeklętą
Trochę zemsty, trochę krwi
Worek z forsą mieć pod głową
Wtedy ma się piękne sny
h3po4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do h3po4
Znajdź inne posty napisane przez h3po4