Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
MKMK
Banita
Od: 11.2010
Offline
#
842
14.11.2010, 09:30
Wywiad z Andrzejem Iwanem dotyczący Wisły i nie tylko.
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/2...teusza-klicha/
Ostatnio edytowane przez rav : 14.11.2010 o godz. 10:23.
MKMK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez MKMK