|
Tak na prawdę, to nie wiadomo na co nas stać obecnie. Wyskok z Legią był raczej miłym zaskoczeniem, bo ostatnie 2 mecze to tragedia. O jakimś mikro trendzie będziemy mogli powiedzieć cokolwiek po kolejnych 2 meczach. Przy tak wyrównanym (czyt żenującym) poziomie ligi jak w tym sezonie, każde końcowe rozstrzygnięcia są możliwe, więc jest o co walczyć.
|