Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6195
Stary 14.11.2010, 01:28
Żeby nie było, to tylko moje luźne dywagacje, ale według mnie to jedyny sposób ucieczki spod noża, jeśli zajmą ostatnie miejsce. Bo chyba 2 drużyn nie wykopią za niespełnienie wymagań licencyjnych?!
Odpowiedz cytując