Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3160
Stary 14.11.2010, 00:52
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym być tak wysportowany jak Mario i być leniem... Przecież on ma najlepsze wyniki fizyczne w całej drużynie, profesjonalnie podchodzi do treningów, brakowało mu tylko odpowiedniego trenera i niestety w wielu sytuacjach tracił koncentrację. Umiejętności ma duże, dotychczas nie pokazywał ich regularnie, tak naprawdę to tylko za czasów Dana grał świetnie.
Brakowało mu też porządnej 2, tak jak wcześniej walczyl Dolhą. Czy grał dobrze czy partaczył nie było kim go zastapić..kogo mial sie bac, Juszczyka? to tak jakby Marcelo drżał o 1 skład patrząc na Kowalskiego...
Odpowiedz cytując