grogoriogreg napisał(a):

|
Chciałbym być tak wysportowany jak Mario i być leniem... Przecież on ma najlepsze wyniki fizyczne w całej drużynie, profesjonalnie podchodzi do treningów, brakowało mu tylko odpowiedniego trenera i niestety w wielu sytuacjach tracił koncentrację. Umiejętności ma duże, dotychczas nie pokazywał ich regularnie, tak naprawdę to tylko za czasów Dana grał świetnie.
|
Brakowało mu też porządnej 2, tak jak wcześniej walczyl Dolhą. Czy grał dobrze czy partaczył nie było kim go zastapić..kogo mial sie bac, Juszczyka? to tak jakby Marcelo drżał o 1 skład patrząc na Kowalskiego...