Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6194
Stary 14.11.2010, 00:40
murray napisał(a):Wyświetl post
Chyba jest takie prawo, że każda zmiana w liczbie drużyn wchodzi w życie najwcześniej po następnym sezonie.
Chociaż w kontekście PZPN i rozgrywek można mówić tylko o lewie, a nie o prawie, więc wszystko jest możliwe.
Gdyby Cracovia po raz drugi uciekła spod topora dzięki wałkom PZPN-u, cóż...
Miałem napisać, że byłby to skandal, ale kogo my oszukujemy? Co w naszej piłce nie jest skandalem?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując