murray napisał(a):

Chyba jest takie prawo, że każda zmiana w liczbie drużyn wchodzi w życie najwcześniej po następnym sezonie.
Chociaż w kontekście PZPN i rozgrywek można mówić tylko o lewie, a nie o prawie, więc wszystko jest możliwe.
|
Gdyby Cracovia po raz drugi uciekła spod topora dzięki wałkom PZPN-u, cóż...
Miałem napisać, że byłby to skandal, ale kogo my oszukujemy?
Co w naszej piłce nie jest skandalem?