Dopiero zacząłem grę, mniejsza o wyniki.
Nowy system interakcji z zawodnikami jest niezły, tylko:
- zawodnicy za często są "unhappy"
- gdy prowadzi się z nimi dyskusję, nie sposób wybrać odpowiednią opcję rozmowy (wszystko na jedną nutę, czyli to ja jestem szefem, a Ty parobkiem i spadaj)
Kupiłem 18-letniego nigeryjskiego obrońcę Suswama. Uznałem, że nastolatek nie będzie grał u mnie na środku, to przeniosłem go do rezerw. Chłop był smutny, to go przywróciłem. Po miesiącu dowiaduję się, że jest smutny z tego samego powodu.
Chciałem sprzedać Chaveza, żeby zdobyć forsę, ale ściągnąłem rzeczonego Nigeryjczyka i Goncalvesa za darmo. Osman mi powiedział, że nie chce opuszczać klubu. Więc zrezygnowałem z jego sprzedaży. Po odrzuceniu oferty z Rosji Chavez chce, żeby go wpisać na listę transferową. No normalnie jak z babami
