Filippo123321 napisał(a):

|
Pierdzielisz. Polonie na Konwiktorskiej rozklepali w pieknym stylu. Dzisiaj grali drugi mecz z rzedu na wyjezdzie z bardzo dobrym przeciwnikiem, wiec porazka mogla sie zdarzyc.
|
Polonia nie jest wyznacznikiem czegokolwiek dla mnie. No może ew. skali upadku rozsądku. Oddzielam sympatie do Lechii od obiektywnej oceny - wtedy łatwiej zobaczyć słabości.
Tak czy srak - ewidentnie dotychczasowa czołówka postanowiła dać drugą szansę starej ekipie od walki o mistrza.