Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6184
Stary 13.11.2010, 20:35
Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
Pierdzielisz. Polonie na Konwiktorskiej rozklepali w pieknym stylu. Dzisiaj grali drugi mecz z rzedu na wyjezdzie z bardzo dobrym przeciwnikiem, wiec porazka mogla sie zdarzyc.
Polonia nie jest wyznacznikiem czegokolwiek dla mnie. No może ew. skali upadku rozsądku. Oddzielam sympatie do Lechii od obiektywnej oceny - wtedy łatwiej zobaczyć słabości.

Tak czy srak - ewidentnie dotychczasowa czołówka postanowiła dać drugą szansę starej ekipie od walki o mistrza.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 13.11.2010 o godz. 20:37.
Odpowiedz cytując