Wyświetl pojedynczy post
chester
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Joli Bord

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#890
Stary 13.11.2010, 20:22
A kim Ty jesteś, kolego Mila, by decydować o tym, gdzie mają wpisywać się kibice Wisły..? Bycie kibicem Wisły naprawdę nie ogranicza się do k**wienia w stronę "warszawki" i innych nielubianych miast/klubów.

Najpierw niech Twoje posty przynajmniej w połowie osiągną poziom przytoczonej tu forumowiczki Esk, a potem oceniaj jej 1400 postów na innym forum.

Poszerz horyzonty.
Odpowiedz cytując