|
A kim Ty jesteś, kolego Mila, by decydować o tym, gdzie mają wpisywać się kibice Wisły..? Bycie kibicem Wisły naprawdę nie ogranicza się do k**wienia w stronę "warszawki" i innych nielubianych miast/klubów.
Najpierw niech Twoje posty przynajmniej w połowie osiągną poziom przytoczonej tu forumowiczki Esk, a potem oceniaj jej 1400 postów na innym forum.
Poszerz horyzonty.
|