Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KosaPS
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
6179
13.11.2010, 19:48
Nawet jak Jagiellonia jutro wygra sprawa mistrzostwa będzie otwarta... Wątpię żeby utrzymali taki poziom przez cały sezon
KosaPS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KosaPS
Znajdź inne posty napisane przez KosaPS