Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
losiu2001
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
6177
13.11.2010, 19:41
Ruch prowadzi z DiscoPolo hehehe kolejka na razie idealnie nam leży!!!trochę szkoda Lechii ale porównujac mecz z Nami to graja gorzej!
losiu2001
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do losiu2001
Znajdź inne posty napisane przez losiu2001