Wyświetl pojedynczy post
g_o_l_d_i
Member
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16388
Stary 13.11.2010, 19:21
Enrico2000 napisał(a):Wyświetl post
Sa przeciez wewnatrz na E sam kupowalem na Widzewie

niby są ale wcześniej na Lechii kupiłem hot-doga i dramat zimny taki gumowy bez smaku
na Legii kupiłem kiełbasę i jeszcze większa tragedia
zamiast tych wszystkich klaunów czy innych wolałbym żebym mógł coś zjeść dobrego zasilajac kase klubu
jakie załozenie mam - proste
WALCZYĆ I WYGRYWAĆ !!!!
Odpowiedz cytując