Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6169
Stary 13.11.2010, 19:20
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Machnowski musnął piłkę i to jest najważniejsze, karnego nie było. Sęk w tym, że ciężko było tę sytuację ocenić z punktu widzenia jakiejkolwiek powtórki, a co dopiero z murawy, zatem sędzia się wytłumaczy.

No dobrze ale jeżeli bramkarz tak dotyka piłkę że w zasadzie nie przeszkadza to atakującemu to chyba skupiamy się na tym czy przeszkodził nieprawidłowo napastnikowi czy nie? Nie upieram się przy swoim zdaniu - tak sobie spekuluję ))
Natomiast prawda taka, że to byłoby zagwizdane w 90% przypadków więc pretensje Legionistów zupełnie nieuprawnione - zwłaszcza w obliczu tego co było gwizdane na ich korzyść podczas ich wcześniejszych meczów.
Odpowiedz cytując