Wyświetl pojedynczy post
Woland
Member
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16387
Stary 13.11.2010, 19:13
A ja mam takie pytanie,czy sektor E już jest oddany w całości? Tzn czy w holu będą coś jeszcze robić, czy to co jest to już końcowa wersja?
ŚLĄSK,WISEŁKA,LECHIA GDAŃSK

CZY CIEMNO,CZY JASNO PŁYNIE WISŁA PRZEZ MIASTO
Odpowiedz cytując