Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Woland
Member
Od: 10.2004
Offline
#
16387
13.11.2010, 19:13
A ja mam takie pytanie,czy sektor E już jest oddany w całości? Tzn czy w holu będą coś jeszcze robić, czy to co jest to już końcowa wersja?
ŚLĄSK,WISEŁKA,LECHIA GDAŃSK
CZY CIEMNO,CZY JASNO PŁYNIE WISŁA PRZEZ MIASTO
Woland
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Woland
Znajdź inne posty napisane przez Woland