Cóż jeśli Lenczyk utrzyma taką passę, to nie wyobrażam sobie, aby zarząd próbował zatrudniać innego trenera. Na razie kibice stoją za nim murem, ale o wszystkim tak naprawdę zdecyduje runda wiosenna. Jeśli będzie udana, to myślę, że Orest ma nowy kontrakt w kieszeni, zwłaszcza, że sam zaproponował obecnie obowiązującą umowę tylko do końca tego sezonu. Górnik cienki strasznie dzisiaj był, Mila mógł uprawiać swoją "chodzoną" grę w środku pola.

Aż dziwne że tak wysoko w tabeli są.