Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6139
Stary 13.11.2010, 18:17
legion18 napisał(a):Wyświetl post
Panowie obiektywni poczytajcie sobie też o panu Leszku Saksie, zatrzymanym w aferze korupcyjnej, który odpowiedzialny był za obsadę sędziów w ekstraklasie i był pracownikiem...telefoniki.
Już nie wymyślaj. nawet nie wiesz jak Wisła ma przje.ane u "starszyzny" za to że w czasach wielkiej korupcji w polskiej piłce Cupiał nie musiał dawać w łapę żeby wygrywać mecze. (nie bez powodu dominowało kiedyś hasło "na przekór wszystkim")
Odpowiedz cytując