Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36237
Stary 13.11.2010, 17:38
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Co do Łobo. Jakbyście czasem bywali na MESIe (jak nie miał kontuzji), to byście zobaczyli jakie ten gość ma możliwosci: uderzenie z dystansu, dośrodkowanie na milimetry itp. Brakuje mu przede wszystkim pełnego przepracowanego okresu przygotowawczego, szczęścia (do kontuzji) i meczów... I nie pier.... mi tu, że na tle MESY to każdy by dobrze wyglądał, bo to z kim grasz nie ma nic do tego, czy potrafisz celnie dośrodkować/strzelić.

Jezeliby się zgodził na obniżenie kontraktu, to powinien zostać.
Wojciech Ł. To stary 28 letni koń, który miał jeden udany sezon w karierze Ja większy potencjał widzę w Chrapku, Rado, Papieżu itp. młodych zawodnikach ME i im bym w pierwszej kolejności dawał szanse. A Wojtka wystawić na listę transferową, może ktoś się po niego zgłosi
Odpowiedz cytując