dj_ibutti napisał(a):

Co do Łobo. Jakbyście czasem bywali na MESIe (jak nie miał kontuzji), to byście zobaczyli jakie ten gość ma możliwosci: uderzenie z dystansu, dośrodkowanie na milimetry itp. Brakuje mu przede wszystkim pełnego przepracowanego okresu przygotowawczego, szczęścia (do kontuzji) i meczów... I nie pier.... mi tu, że na tle MESY to każdy by dobrze wyglądał, bo to z kim grasz nie ma nic do tego, czy potrafisz celnie dośrodkować/strzelić.
Jezeliby się zgodził na obniżenie kontraktu, to powinien zostać.
|
Wojciech Ł. To stary 28 letni koń, który miał jeden udany sezon w karierze

Ja większy potencjał widzę w Chrapku, Rado, Papieżu itp. młodych zawodnikach ME i im bym w pierwszej kolejności dawał szanse. A Wojtka wystawić na listę transferową, może ktoś się po niego zgłosi
