no robi sie ciekawie... Wisła 3 pkt po dobrej grze...Śląsk w 41 min meczu prowadzi i niech to utrzyma albo i jeszcze cos strzeli... no i nasza Lechia

niech tam pogoni Kolejorza...

pzdr wszystkim Ps. jeszcze mi sie gęba śmieje jak przypominam sobie wczorajszy mecz i doping
