Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6132
Stary 13.11.2010, 17:29
no robi sie ciekawie... Wisła 3 pkt po dobrej grze...Śląsk w 41 min meczu prowadzi i niech to utrzyma albo i jeszcze cos strzeli... no i nasza Lechia niech tam pogoni Kolejorza... pzdr wszystkim Ps. jeszcze mi sie gęba śmieje jak przypominam sobie wczorajszy mecz i doping
Odpowiedz cytując