Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6131
Stary 13.11.2010, 17:25
Grodo napisał(a):Wyświetl post
qrcze nie widzialem teleexpresu znowu jakis zarcik
W Krakowie był jakiś konkurs toastów i na koniec programu powiedział "W Krakowie najkrótszy , najlepszy , najwłaściwszy toast powinien brzmieć oczywiście "Za Wisłę" , nie wiem co na to kibice Cracovii ale to już inna sprawa"
Ostatnio edytowane przez szlaQ : 13.11.2010 o godz. 17:28.
Odpowiedz cytując