Grodo napisał(a):

qrcze nie widzialem teleexpresu znowu jakis zarcik
|
W Krakowie był jakiś konkurs toastów i na koniec programu powiedział "W Krakowie najkrótszy , najlepszy , najwłaściwszy toast powinien brzmieć oczywiście "Za Wisłę" , nie wiem co na to kibice Cracovii ale to już inna sprawa"