Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8082
Stary 13.11.2010, 17:09
Z Riosa jest taki napastnik jak ze mnie zakonnica. On jest skrzydłowym!
Żurawski jest bez formy i do starego Żurawia mu bardzo dużo brakuje.
Ja bym chciał w Wiśle kogoś takiego kto będzie ładował dla nas bramki.
Wondolowski i będę szczęśliwy.
Ostatnio edytowane przez Titto : 13.11.2010 o godz. 17:14.
Odpowiedz cytując