Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 13.11.2010, 16:42
Będzie to zupełnie inne spotkanie jak z Legią. Bo ZL przyjedzie zamurowane z nastawieniem przede wszystkim nie przegrac.
Jak nam bedzie siedzial atak pozycyjny to wystarczy, ze strzelimy bramke, a wtedy powinno pojść z górki.
Nie wiem czy po stracie gola oni wyjdą wyżej ? Na pewno zespół z ambicją by to zrobił, ale czy ZL to druzyna ambitna ? Mam wątpliwości.


Z pozostałych 3 meczy ten postrzegam jako najprostszy. Na pewno trudniejsze spotkanie czeka nas w Gdyni na sztucznej murawie, czy z Polonia, która moze slaba, ale sklad ma mocny personalnie.
Jedno jest pewne. Frajerstwem byłoby po dobrym meczu z L stracić punkty u siebie z Zagłębiem. Bo to by praktycznie przekreslilo dobry wystep.
Ostatnio edytowane przez tofik : 13.11.2010 o godz. 16:45.
..
Odpowiedz cytując