Będzie to zupełnie inne spotkanie jak z Legią. Bo ZL przyjedzie zamurowane z nastawieniem przede wszystkim nie przegrac.
Jak nam bedzie siedzial atak pozycyjny to wystarczy, ze strzelimy bramke, a wtedy powinno pojść z górki.
Nie wiem czy po stracie gola oni wyjdą wyżej ? Na pewno zespół z ambicją by to zrobił, ale czy ZL to druzyna ambitna ?

Mam wątpliwości.
Z pozostałych 3 meczy ten postrzegam jako najprostszy. Na pewno trudniejsze spotkanie czeka nas w Gdyni na sztucznej murawie, czy z Polonia, która moze slaba, ale sklad ma mocny personalnie.
Jedno jest pewne. Frajerstwem byłoby po dobrym meczu z L stracić punkty u siebie z Zagłębiem. Bo to by praktycznie przekreslilo dobry wystep.