Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6114
Stary 13.11.2010, 16:22
Polonia Bytom to najdziwniejszy klub w ekstraklasie mają chyba najsłabszych graczy w polskiej lidze, a mimo to plasują się w środku tabeli. Przed sezonem to był mój kandydat do spadku nr 1.
Odpowiedz cytując