Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Skipper
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx
Offline
#
19185
13.11.2010, 16:19
Orientuje się ktoś czy może korty Wawelu są jeszcze czynne ? (w sensie czy nie zamknęli już na zimę)
everybody on earth wanna rap
Skipper
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skipper
Odwiedź stronę domową użytkownika Skipper!
Znajdź inne posty napisane przez Skipper