Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36233
Stary 13.11.2010, 16:16
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To że Łobodzinskiego trzeba sie pozbyć wie każde dziecko . Ma prawie najwyższy kontrakt w drużynie , a daje jej mniej niż nic . Juz nawet Garguła zaczął dobrze grac , choc i sam w to nie wierzyłem .
podobno Łobo ma gwarantowane 'tylko' 150tys, a więc nie znowu jakieś kokosy. Obłowił się za Skorży, kiedy grał praktycznie w kadym meczu.
Odpowiedz cytując