Karherop napisał(a):

|
To że Łobodzinskiego trzeba sie pozbyć wie każde dziecko . Ma prawie najwyższy kontrakt w drużynie , a daje jej mniej niż nic . Juz nawet Garguła zaczął dobrze grac , choc i sam w to nie wierzyłem .
|
podobno Łobo ma gwarantowane 'tylko' 150tys, a więc nie znowu jakieś kokosy. Obłowił się za Skorży, kiedy grał praktycznie w kadym meczu.