Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8305
Stary 13.11.2010, 16:13
Eh, pamiętam jak już media trąbiły o tym że Bożok podpisze kontrakt z Wisłą i jest to niemal pewne i szczere gratulacje dla działaczy, że zdecydowali się na Kirma który jest ostatnio naszym motorem napędowym. Ten Bożok jest po prostu tragiczny.
E:
P.S coś czuje, że będzie dużo Wiślaków w jedenastce kolejki. Zdecydowanie część zasłużyła na to Paweł Brożek, Chavez, Cikos (Pawełek, Małecki (?))
Ostatnio edytowane przez Titto : 13.11.2010 o godz. 16:18.
Odpowiedz cytując