Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6113
Stary 13.11.2010, 15:51
nie flekujcie spideya za bardzo, chłop wnerwiony wynikiem + za duża dawką etanolu jak na możliwości percepcji organizmu i każdy bełkocze albo bez sensu w klawisze stuka (inna sprawa, że wtedy wyłazi, co w duszy gra )

Już się on na ichnim forum kajał i przepraszał, niech przeprosi i tu i koniec.
Mnie się też nieraz po pijaku zdarzało idiotyzmy pisać, do których na drugi dzień wstyd się było przyznać.

Na laptopach powinien być jakiś czujnik oddechu, taki alkomat, który go powyżej pewnego % zhibernuje

A co by to był za legionista, gdyby się z tego wyniku cieszył ?


Odpowiedz cytując