Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4671
Stary 13.11.2010, 15:23
maciekmiszcz napisał(a):Wyświetl post
tak, a dokładnie to wiosna 2011
Sprawdź sobie

- Savio (Crvena Zvezda) - na początku na liście transferowej, 95 tys euro. Może grać defensywnego pomocnika, środkowego pomocnika.

- Toro (Flamengo) - mam 30 września, jest na liście transferowej. Przychodzi w zimie za 425 tys euro. Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik, ofensywny pomocnik, napastnik, prawy pomocnik, prawy skrzydłowy, środkowy obrońca

Coś moi strasznie marnie grają w lidze. 10 meczów, komplet punktów, 17 bramek zdobytych, 2 stracone. Mało strzelam :| Jedyny plus to 6 meczów z rzędu bez straty gola.
Ostatnio edytowane przez pirat.z.karaibow : 13.11.2010 o godz. 17:44.

Odpowiedz cytując