Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36230
Stary 13.11.2010, 15:13
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Teoretycznie wszystkoich piłkarzy można chwalic po wczorajszym meczu , jednak poszczególnych zawodnikach trzeba oceniać przez pryzmat całego sezonu .
Nie mówie tutaj o kwestii np zgrania z innymi zawodnikami , ale o kwestiach indywidualnych . Chavez pokazuje że jego problemy były związane z aklimatyzacją , jednak Bunoza , jak popełniał dziecinne błedy , tak dalej ma z nimi problemy .

Zdecydowanie Wisłę stać na lepszego stopera niż Bunoza , lepszego lewego obrońcę niż Paljic, stabilniejszego gracza niż Jirsak który jeśli zagra z Zagłębiem to powinien zaliczyc w swoim stylu bezbarwny mecz , przeplatając dobrym .


To że Łobodzinskiego trzeba sie pozbyć wie każde dziecko . Ma prawie najwyższy kontrakt w drużynie , a daje jej mniej niż nic . Juz nawet Garguła zaczął dobrze grac , choc i sam w to nie wierzyłem .

Wiśle potrzebne są wzmocnienia , z tym się zgodzi każdy , jednak kadra nie może liczyc 30 graczy i z paroma osobami trzeba się pożegnać , według mnie powini to być :
Kowalski , Łobodziński , Jirsak ( chyba że do końca rundy będzie gral jak z Legią ) , Branco ( lepiej zainwestowac w zdolnego młodego Polaka niz trzymać takich zawodników na ławce ) , Cleber pewnie skończy kariere a i Żurawski powinien zmienić ławkę na trenerską .
Łobo to 2 Dawidowski, przeżera klubową kase nie dając nic w zamian... z Bunozy będzie jeszcze grajek, na razie chłop często panikuje i wali piłki na oślep, okrzepnie przy Chavezie, przestanie wybijac pilke w trybuny ii coś z niego będzie, a jak nie to przesunie się go do ataku i będzie robił za Rasiaka Jirsaka bym zostawił, gość chyba nie zarabia kroci, a jest solidnym zmiennikiem, ponizej pewnego poziomu nie schodzi...trzeba pamietac ze niedługo czas Sobola sie skonczy i sam Wilk nie wystarczy.
Odpowiedz cytując