dj_ibutti napisał(a):

Karnego być nie powinno, widać że Machnovski trafił w piłkę. Z drugiej strony, widać to po 6 powtórce i to tylko na podstawie tego, że piłka nabiera rotacji. Czy sędzia mógł to zobaczyć? Nie. A Kirm popisał się umiejętnościami aktorskimi, zwłaszcza ta jego próba podniesienia się dodała realizmu
|
Osobiście zawsze stosuję taką zasadę: jeżeli do określenia poprawności sędziego potrzeba kilku powtórek, do tego z różnych kamer - nie ma dla mnie tematu. Arbiter to nie cyborg.
Dlatego zawsze śmieszą mnie "kontrowersje" oparte na analizie materiału wideo niemalże klatka po klatce - sędzia "ripleja" nie ma, nic więc dziwnego że czasem coś przeoczy. Podobnie jest z centymetrowymi spalonymi - albo liniowy będzie miał farta, albo nie. Czym innym są grube przekręty, czym innym tego typu stykowe sytuacje. Albo wprowadzamy powtórki wideo jak w hokeju, albo tego typu decyzje zostawiamy szczęściu.
Wiem że to wkurza...
Co innego Komisja Ligi - to jest jawne czochranie Legii przez jej wiernych kibiców.
'nuff said.