Pablo84 napisał(a):

Normalnie na tej wpis nie zwrócił bym uwagi- nie dziwię się w....ienia, ale akurat w stosunku do niego trochę się rozczarowałem, bo wydawało mi się, że to jeden z kulturalniejszych innowierców na tym forum.
Jakoś dobrze mi się czytały jego posty tutaj.
|
Świeć Panie nad jego duszą.