Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6108
Stary 13.11.2010, 14:44
murray napisał(a):Wyświetl post
Jak dla niego "Legła Warszawa" to jest antydoping, to gratuluję percepcji.
Po wiosennym meczu w sezonie 2002/2003 (wtedy co Piekutowski wszedł na zmianę w pierwszej połowie) "Piłka Nożna" dała tytuł "PoLegła w Krakowie". Nożowniki, tak?
Ale spidey niech się tak nie napina, bo gubi lekarstwa od Wiadernego.
Normalnie na tej wpis nie zwrócił bym uwagi- nie dziwię się w....ienia, ale akurat w stosunku do niego trochę się rozczarowałem, bo wydawało mi się, że to jeden z kulturalniejszych innowierców na tym forum.
Jakoś dobrze mi się czytały jego posty tutaj.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując