murray napisał(a):

Jak dla niego "Legła Warszawa" to jest antydoping, to gratuluję percepcji.
Po wiosennym meczu w sezonie 2002/2003 (wtedy co Piekutowski wszedł na zmianę w pierwszej połowie) "Piłka Nożna" dała tytuł "PoLegła w Krakowie". Nożowniki, tak?
Ale spidey niech się tak nie napina, bo gubi lekarstwa od Wiadernego.
|
Normalnie na tej wpis nie zwrócił bym uwagi- nie dziwię się w....ienia, ale akurat w stosunku do niego trochę się rozczarowałem, bo wydawało mi się, że to jeden z kulturalniejszych innowierców na tym forum.
Jakoś dobrze mi się czytały jego posty tutaj.