Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6107
Stary 13.11.2010, 14:36
legion18 napisał(a):Wyświetl post
Panowie obiektywni poczytajcie sobie też o panu Leszku Saksie, zatrzymanym w aferze korupcyjnej, który odpowiedzialny był za obsadę sędziów w ekstraklasie i był pracownikiem...telefoniki.
Tak, pamiętam. Aferę rozdmuchał kibic Legii, świniak Godlewski z PN.

Konsekwencją był fakt, że Wiśle po tej sytuacji nie dyktowano karnych za najbardziej oczywiste przewinienia przeciwników. Przez kilka miesięcy.

Tyle zyskaliśmy na tym rzekomym pracowniku TF. Który tak naprawdę nim nie był. Poczytaj trochę.
Odpowiedz cytując