legion18 napisał(a):

|
Panowie obiektywni poczytajcie sobie też o panu Leszku Saksie, zatrzymanym w aferze korupcyjnej, który odpowiedzialny był za obsadę sędziów w ekstraklasie i był pracownikiem...telefoniki.
|
Tak, pamiętam. Aferę rozdmuchał kibic Legii, świniak Godlewski z PN.
Konsekwencją był fakt, że Wiśle po tej sytuacji nie dyktowano karnych za najbardziej oczywiste przewinienia przeciwników. Przez kilka miesięcy.
Tyle zyskaliśmy na tym rzekomym pracowniku TF. Który tak naprawdę nim nie był. Poczytaj trochę.