Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3150
Stary 13.11.2010, 14:16
Markus napisał(a):Wyświetl post
Maaskant ma też pomysł na grę - czas, aby dostał do niego odpowiednich wykonawców.
Zwłaszcza, że nie jest to pomysł łatwy do zrealizowania dla piłkarzy, którzy tłukli całe życie 4-4-2.

HEDu napisał(a):Wyświetl post
a może gdybyśmy w ogóle nie wyszli na mecz byłby walkower?
Pewnie tak

Nie napisałem, że byliśmy słabsi lub graliśmy na poziomie Legii. Napisałem, że równie dobrze mogliśmy przegrać, bo nasza obrona nie ustrzegła się błędów. Popełniła ich sporo, o czym świadczą sytuacje Manu i Radovica. Plus za Pawełka, który był tam, gdzie być powinien.
Odpowiedz cytując