Markus napisał(a):

|
Maaskant ma też pomysł na grę - czas, aby dostał do niego odpowiednich wykonawców.
|
Zwłaszcza, że nie jest to pomysł łatwy do zrealizowania dla piłkarzy, którzy tłukli całe życie 4-4-2.
HEDu napisał(a):

|
a może gdybyśmy w ogóle nie wyszli na mecz byłby walkower?
|
Pewnie tak
Nie napisałem, że byliśmy słabsi lub graliśmy na poziomie Legii. Napisałem, że równie dobrze mogliśmy przegrać, bo nasza obrona nie ustrzegła się błędów. Popełniła ich sporo, o czym świadczą sytuacje Manu i Radovica. Plus za Pawełka, który był tam, gdzie być powinien.