|
Ale czytam same pier*** gdybanie tylko w naszą stronę! Gdyby legioniści trafiali to bysmy przegrali, gdyby Brożek nie strzelił, gdyby Jirsakowi przy dośrodkowaniu dołożyć noge, gdyby sędzia nie dał sie nabrać na karnego itd.
a może gdybyśmy w ogóle nie wyszli na mecz byłby walkower? Co za smuty! Bylismy lepsi, graliśmy ładnie, choć Bunoza z Paljiciem popełniali błędy, to i tak bylismy sporo lepsi w kazdym elemencie gry !
|