Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6106
Stary 13.11.2010, 14:03
Ja chciałem zwrócić tylko uwagę na waszą stronniczość w rozpatrywaniu sytuacji i doszukiwaniu się spisków, a najlepszym sposobem na to była... moja stronniczość. Ja nie mam potrzeby doszukiwać się jakiś wałów, układów czy spisków, bo bałbym się chodzić po ulicy z myślą, że ktoś mnie śledzi.
Co do tego czy boli? Pewnie, że boli, Ciebie by nie bolało? Po meczu z Lechem pewnie byłeś cały w skowronkach
Co do kierunkowego: to z tego co wiem do Krakowa kierunkowy jest 0:12. A czy jest to spowodowane tym, że wam pewien klub, którego nazwy nie wymienie, kiedyś tyle dowalił to nie wiem
Odpowiedz cytując