Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wieczor
Member
Od: 09.2010
Offline
#
19181
13.11.2010, 13:57
Jak ustawić sterowanie w Fifie 2011 na klawiaturze żeby było W, A , S, D, E ?
dzięki za pomoc
wieczor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wieczor
Znajdź inne posty napisane przez wieczor