Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4668
Stary 13.11.2010, 13:31
VNM napisał(a):Wyświetl post
http://www.cmrev.com/newsroom/wiadom...-polskich.html - trzeba zacząć grę w Drugiej Lidze
ja właśnie gram Puszczą Niepołomice, cel oczywiście awans do ekstraklasy
jak na razie ku mojemu zaskoczeniu ( stawiałem sobie za cel bezpiecznie utrzymanie) jestem bliski wywalczenia awansu do pierwszej ligi
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując