Wzięło mnie na sentymenty i ściągnąłem starego dobrego Quake III Arena. Sprawa jest taka że w 3 plikach .rar po rozpakowaniu znajdują się takie oto pliki:
http://img585.imageshack.us/i/screen...113131621.jpg/
oraz jako crack tylko to:
http://img219.imageshack.us/i/screen...113131653.jpg/
Próbowałem te pliki z pierwszego screena połączyć hjspitem. Nic to nie dało kompletnie. Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić ?