saklak1906 napisał(a):

|
Czy tylko ja odnioslem tanie wrazenie ze Szymkowiak dopasowal sie poziomem komentowania do swoich warszawskich kolego z C+. Moglby sobie darowac szydery w kierunku Wisly ktorej byl zawodnikiem.
|
Ja obserwuję wypowiedzi szymkowiaka od kilkunastu spotkań w których jest komentatorem i nie było takiego spotkania żeby mu się coś podobało cały czas jedzie po wiśle i powiem tak szczerze że mnie już zaczyna w....iać.