Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3144
Stary 13.11.2010, 13:07
Jechanie na wwf jest co najmniej żałosne. Maaskant wygrał dwa mecze, w których dupsko ratuje nam bramkarz a Wy robicie z trenera Boga.
Ocenimy go na koniec sezonu, na razie, biorąc pod uwagę całokształt wypada średnio.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując