legion18 napisał(a):

3 ostatnie mecze Wisły na Reymonta:
> Wisła-Śląsk: ostatnia akcja meczu, sędzia odgwizduje spalonego gdy Sobota wychodzi na sam na sam przy wyniku 0:0.
> Wisła-Lechia: tutaj to nawet nie będę pisał bo ten mecz to był sędziowski kabaret(dziwnym trafem jednostronny) i arbiter powinien zostać wydalony z ekstraklasy na cały sezon.
> wczoraj karny, który gdyby został podyktowany dla Legii to sobie nawet nie wyobrażam co by się tu działo.
* Dodać do tego można też Sobolewskiego który w meczu z Lechem powinien dostać w 1 połowie 3 żółte kartki.
Panowie obiektywni poczytajcie sobie też o panu Leszku Saksie, zatrzymanym w aferze korupcyjnej, który odpowiedzialny był za obsadę sędziów w ekstraklasie i był pracownikiem...telefoniki.
|
Widać, że porażka was bardzo boli. A teraz przypomnij sobie ubiegły sezon. Ile razy sędziowie skrzywdzili Wisłę? Któryś z portali wyliczył, że gdyby nie pomyłki na korzyść Lecha i niekorzyść Wisły to My cieszylibyśmy się z mistrzostwa. Jak możesz mówić o stronniczym sędziowaniu, gdy sędzia w poprzednim meczu nie dostrzega faulu Komorowskiego, nie daje mu czerwonej kartki i nie dyktuje karnego, który mógł sprawić, że zamiast zwycięstwa byłby remis. Potem Komisja Ligi nie zawiesza go nawet na jeden mecz (sytuacja podobna do sytuacji Chaveza, aczkolwiek u Komorowskiego było widać działanie z pełną premedytacją). A słynny mecz z Carcovią i "trzymanie piłki Cabaja"?
Ktoś tu również wspomniał o kartkach, które należały się legionistom, ale ich nie ujrzeli. Tak samo sytuacja Bunozy kiedy to niby faulował bramkarza. Nie mówię, że sędzia prowadził zawody idealnie, bo popełniał błędy i w jedną i drugą stronę, ale ty wskazujesz tylko błędy które sędzia popełnił na korzyść Wisły. Nie pierwszy i nie ostatni mecz kiedy są takie sporne sytuacje i dla Legii i dla Wisły...
Jeśli chcesz wylewać swoje żale to pisz na forum Legii i tam płacz, a tutaj nie denerwuj ludzi, nie pisz bzdur, a najlepiej zanim coś napiszesz to uważnie to przeczytaj, zastanów się czy ma sens i wtedy publikuj.