Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3142
Stary 13.11.2010, 13:00
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Uczciwie powiem wam, po meczu z Lechem wywaliłbym Roberta gdybym był na miejscu Cupiała. Po tym wczorajszym meczu ma u mnie znowu duży kredyt. Pomogło mu szczęście z Cracovią(i nos) i może to być początek jego długiej przygody z Wisłą. Oby. Wygrał to co miał wygrać. W Poznaniu każdy normalny kibic zakładał porażkę(ja go chciałem wywalić za poprzednie mecze).
Widzę, że kolega ma ambicje by być lepszym od Wojciechowskiego. Życzę olbrzymiej gotówki i kupna klubu. Z chęcią będę czytał o trenerach pracujących 2-3 miesiące góra u słynnego prezesa Acapelo.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując